Zaznacz stronę

Royal wreath

Pozłacane elementy na granatowych, ciemnych tłach wyglądają niezwykle szlachetnie i mają niesamowity charakter. Kolekcja ta została również stworzona z myślą o standardowych technikach drukarskich, gdzie wykonanie w żaden sposób nie ustępuje wersji ze zdjęć.

7/9 zł/szt.

drukowane/pozłacane
(cena dotyczy zamówienia min. 30 sztuk)

STANDARDOWY ZESTAW

dwustronnie drukowana karta A6
+ mniejsza karta RSVP
+ standardowa koperta

(opcjonalnie karta otwierana
– dodatkowo płatne 1zł/szt.)

DODATKI

w ramach kolekcji możemy również zaproponować:
graficzną wkładkę do koperty, stempel lakowy, wstążkę/sznurek, winietki, menu, numery stołów, tablicę gości, księgę gości, prezenty, oraz wiele innych.
Sprawdź zakładkę „DODATKI”, żeby zobaczyć pełniejszą ofertę.

MODYFIKACJE

Jeśli w tej kolekcji zechcielibyście zmienić jakiś detal, bądź macie jakiś pomysł z jego wykorzystaniem – piszcie do nas śmiało! Jest możliwość edycji i modyfikacji niemal wszystkich projektów jakie posiadamy w swojej ofercie.

WYCENA INDYWIDUALNA

Najlepiej jest skontaktować się z nami mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem Facebook’a w celu dokładnego oszacowania kosztów zaproszeń czy dodatków. Podając nam szczegóły potencjalnego zamówienia jesteśmy w stanie zweryfikować cenę i bardzo często proponujemy wszelkiego rodzaju rabaty.

Projekt indywidualny

Jesteśmy gotowi stworzyć razem z Wami niepowtarzalny klimat Waszej uroczystości.
Podczas naszej współpracy wypracujemy niesamowite zaproszenia i dodatki, które idealnie wpiszą się w ten jedyny w Waszym życiu dzień.

Macie pytania? Piszcie na:

hello@bezceregieli.com

LUB DZWOŃCIE 603 815 768

Zajrzyjcie do nas:

facebook facebook

bez ceregieli © copyrights 2018