Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/themes/Divi/includes/builder/functions.php on line 4766
Always forever | bez ceregieli - zaproszenia i dodatki ślubne
Zaznacz stronę

Always forever

Kolekcja jest odpowiedzią na nadchodzące trendy z wykorzystaniem motywu transparentności. Kalka techniczna w połączeniu z motywem kwiatowym, elegancka wstążka i nowoczesna kaligrafia pasują do siebie tworząc niepowtarzalną, spójną całość, którą można modyfikować. Szeroki wachlarz szyfonowych wstążek jak i możliwość zmiany koloru pisma sprawiają, że kolekcja może zostać idealnie dopasowana do motywu kolorystycznego Waszego ślubu i wesela.

9zł/szt.

(cena dotyczy zamówienia min. 30 sztuk)

STANDARDOWY ZESTAW

zadrukowany papier transparentny,
karta zaproszenia dwustronna,
wstążka, format A6
+ standardowa koperta

DODATKI

w ramach kolekcji możemy również zaproponować:
graficzną wkładkę do koperty, stempel lakowy, wstążkę/sznurek, winietki, menu, numery stołów, tablicę gości, księgę gości, prezenty, oraz wiele innych.
Sprawdź zakładkę „DODATKI”, żeby zobaczyć pełniejszą ofertę.

MODYFIKACJE

Jeśli w tej kolekcji zechcielibyście zmienić jakiś detal, bądź macie jakiś pomysł z jego wykorzystaniem – piszcie do nas śmiało! Jest możliwość edycji i modyfikacji niemal wszystkich projektów jakie posiadamy w swojej ofercie.

WYCENA INDYWIDUALNA

Najlepiej jest skontaktować się z nami mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem Facebook’a w celu dokładnego oszacowania kosztów zaproszeń czy dodatków. Podając nam szczegóły potencjalnego zamówienia jesteśmy w stanie zweryfikować cenę i bardzo często proponujemy wszelkiego rodzaju rabaty.

Projekt indywidualny

Jesteśmy gotowi stworzyć razem z Wami niepowtarzalny klimat Waszej uroczystości.
Podczas naszej współpracy wypracujemy niesamowite zaproszenia i dodatki, które idealnie wpiszą się w ten jedyny w Waszym życiu dzień.

Macie pytania? Piszcie na:

hello@bezceregieli.com

LUB DZWOŃCIE 603 815 768

Zajrzyjcie do nas:

facebook facebook

bez ceregieli © copyrights 2018